KAZKA - Свята
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KAZKA – Свята (Збірка)

Напередодні зимових свят, гурт KAZKA зробив подарунок всім слухачам — презентував альбом найкращих пісень за 5 років з моменту створення, аби підтримати українців та створити різдвяний настрій навіть у такий непростий 2022 рік. Окрім улюблених треків, до збірки увійшли чотири нові версії головних хітів, серед яких — три акустичних у супроводі талановитого українського піаніста Євгена Хмари.

Разом з альбомом «СВЯТА» команда KAZKA запустила збір для діток з різних дитячих будинків Харкова, які сьогодні облаштовуються в безпечнішому регіоні України. Мета збору — 150 000 грн. Всі кошти з монетизації будуть також перераховані на благодійну ініціативу. Зробити донат можна за посиланням.

KAZKA - Свята

За словами музикантів, ця платівка для них є чудовою можливістю створити хоч трохи новорічного настрою, адже всі люди, не дивлячись ні на що, заслуговують на свято. Особливо це стосується дітей, для яких гурт і запустив компанію по збору коштів.

«Цей альбом є нашим шансом висловити подяку всім слухачам за ці особливі спільні п’ять років та підбити певні підсумки, відтак кожна пісня у збірки — особлива та незамінна частинка нашої творчості», – кажуть учасники гурту KAZKA.

Слухайте нову збірку пісень гурту KAZKA. Створюйте собі свято, адже ніхто не має права його у вас забирати. Донатьте дітям, які були вимушені покинути рідне місто. Та вірте в Україну й перемогу, що обов’язково трапиться з нами зовсім скоро.

KAZKA – Свята
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *