KAZKA – Cолодкі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KAZKA – Cолодкі (Відео)

Спеціально до свят учасники гурту KAZKA подарували своїм слухачам новий ролик до пісні «Солодкі». Це чуттєве відео про тепло, яке дарують найближчі люди, про внутрішнє світло, що запалюється завдяки коханню в душі кожної людини. Окрім музикантів гурту KAZKA, у відео можна побачити нареченого вокалістки Саші, команду гурту та улюбленого скрипаля Барака Обами, двічі володаря Emmy Awards Дем’єна Ескобара, який виконує струнну партію в композиції.

KAZKA – Cолодкі

«Поруч із найближчими людьми — життя стає яскравішим, сенси глибшими, а почуття сильнішими. Я особисто це перевірила! Тому у новенькому відео до пісні «Солодкі» ми показали тих людей, які часто залишаються за кадром, але є рушійною силою нашого всесвіту вперед — це частина великої команди KAZKA, мій коханий та наші рідні.

Нам дуже хотілося б, аби ви подивившись цю роботу, швиденько обійняли тих, із ким хочете розділити особливі миттєвості життя. Адже кожна людина заслуговує на кохання. Навіть під час війни. Люблю вас!» — написала у своєму Instagram-акаунті Олександра Заріцька.

Дивіться премʼєру та відчувайте солодкі вібрації в новому релізі KAZKA.

KAZKA – Cолодкі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *