KAZKA – Сама
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

KAZKA – Сама (Сингл)

Напередодні релізу свого першого студійного лонг-плею, учасники гурту KAZKA вирішили поділитися з музичним світом ще одним авторським синглом – піснею під традиційно лаконічною назвою «Сама». І не дивно, що учасник команди Микита Будаш саме цю композицію називає своєю улюбленою, адже вона достатньо вирізняється від попередньо презентованих робіт «Казки», насамперед своєю меланхолійною чуттєвістю, філософськими запитаннями сюжетної лінії, а також ненав’язливим та десь навіть медитативним доповненням у вигляді елементів електро-фолку. Словом, перед вами жіночі роздуми над риторичними життєвими питаннями, та їхня проекція на царину любовних почуттів.

«Неможливо одночасно віднайти відповіді до усіх питань. Та й не треба шукати, адже невідомо, чи здатні зробити тебе щасливою. «Сама» – це відверта історія з особистого інтимного щоденнику. Історія про кожного, хто пізнав силу кохання та пірнув у глибину самотності у світі, переповненому людьми. Але, навіть якщо ти залишилась сама, закрий очі і танцюй. Танцюй так, ніби ніхто не бачить. Танцюй, мій бог!» – йдеться у офіційному прес-релізі до треку.

Нагадаємо, що вже 4 квітня усі охочі меломани зможуть ще глибше зануритися у казкову магію (або ж магію «Казки») під час майбутнього живого виступу команди у столичному клубі Atlas, присвяченого виданню вже згаданого нами дебютного альбому.

Українська музика: KAZKA – Сама

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *