KAZKA – Різдвяна
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KAZKA – Різдвяна / Ой як же було (Кліп)

Різдвяна КАZKA в кожну хату!

Гурт KAZKA продовжує дивувати своєю працьовитістю: днями музиканти презентували свою чергову новинку під назвою «Різдвяна» (Ой як же було). Творці відеороботи надихнулися мюзиклом «Вечори на хуторі біля Диканьки», тому новий ролик буквально по вінця наповнено сучасним духом різдвяного дива, що створює для глядачів особливий настрій. Режисером-постановником кліпу виступила Марія Коростельова.

В основі треку RYZDVYANA лежить витвір Костянтина Меладзе, який у 2001 році співали Ані Лорак і Олег Скрипка у мюзиклі «Вечори на хуторі біля Диканьки», а також дуже древня українська обрядова співанка з язичницьких (дохристиянських) часів. Ця колядка відноситься до так званих космоногонічних, у яких переповідається міф про створення світу.

«Друзі, нехай цей день (а краще — весь наступний рік) буде наповнений коханням, найкращими людьми та справжніми дивами! З Різдвом», – побажали усім меломанам учасники гурту KAZKA.

Ну і, звісно ж, ще однією родзинкою даної композиції стало те, що у ній можна вперше почути вокал Микити Будаша (клавішні, гітара).

KAZKA — RYZDVYANA (Ой як же було)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *