KAZKA – Плакала
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KAZKA – Плакала (Кліп)

Популярна композиція «Плакала» від гурту KAZKA, яка на самому лише YouTube набрала близько п’ятдесяти мільйонів прослуховувань (напередодні трек «Плакала» став першою україномовною роботою на першій сходинці вітчизняного чарту YouTube), відтепер може похизуватися ще й офіційним відеорядом. Режисером нового кліпу виступила Катя Царик, знана своєю співпрацею з багатьма вітчизняними виконавцями, серед яких Jamala, Гайтана, «СКАЙ» та інші.

За словами учасників гурту, ця робота є одою всім жінкам, а також подякою за їхні силу та любов. «Плакала» – це найвідвертіша історія всеосяжного почуття», – йдеться у дописі гурту KAZKA на Facebook.

Природньо, що до зйомок кліпу «Плакала» музикантів підштовхнула популярність самого треку. Відтак, попередньо гурт оголосив у мережі конкурс переспівів згаданої пісні, головною винагородою якого стала роль у презентованій сьогодні відеоновинці. Щодня учасники колективу переглядали десятки фан-відео, «тішилися тому, наскільки кожен з учасників по-своєму талановитий», та обирали головних героїнь для майбутнього ролика.

Варто зауважити, що після прем’єри кліпу «Плакала», прихильники гурту KAZKA вчергове підтвердили свою гіперактивність, та одразу ж почали ділитися думками стосовно побаченого: «Ви героїнь при зйомках били, що вони так натурально плачуть?»; «KAZKA, ви приклад успішного українського музичного стартапу»; «Дуже гарне відео, чудова пісня та важка тема»; «Чіпляє за саме серце»; «Стільки сліз, що й собі заплакала»… Долучайтеся до обговорення і ви!

KAZKA – Плакала

KAZKA у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Владимир says:

    Красивая песня, красивые девушки. Песня за душу берёт, действительно плакать хочется. Успехов им.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *