KAZKA – Пісня Сміливих Дівчат
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

KAZKA – Пісня Сміливих Дівчат (Сингл)

Драйв, постріли та мем «Не треба так»: KAZKA презентувала перший сингл з майбутнього альбому NIRVANA – композицію під назвою «Пісня Сміливих Дівчат»! Що нам необхідно знати про прем’єру? Цей трек перед виходом став частиною спільної благодійної кампанії гурту з фондом Tabletochki — #realKAZKA. Разом із благодійним фондом, KAZKA збирає кошти на допомогу онкохворим дітям. План: зібрати 300 000 грн. Кожен, хто перевів будь-яку суму за посиланням realkazka.org тим самим наблизив для себе момент прем’єри «Пісні Сміливих Дівчат». Окрім того, імена усіх без винятку благодійників увійшли у відеоролик, присвячений релізу.

«Прем‘єра! Зустрічайте перший сингл з нашої майбутньої платівки NIRVANA! «Пісня Сміливих Дівчат» – це жіночий маніфест, ода GIRL POWER, наш заклик до всіх дівчат: завжди знайте собі ціну і ніколи не дозволяйте нікому ображати себе! Як вам трек? Дуже чекаємо на ваші відгуки. Прослухали пісню і не поставили лайк? Не треба так», – звернулися до меломанів у соціальних мережах учасники гурту KAZKA.

Авторами пісні стали С. Локшин (слова), А. Ігнатченко та С. Єрмолаєв (музика), з якими KAZKA створила всі свої хіти, серед яких «Плакала», «Свята», та інші. У даній новинці KAZKA оспівує головну тему своєї творчості: сила та слабкість дівчини. Гурт присвятив цю пісню всім сміливим дівчатам і хлопцям, тим, кому потрібна допомога, а також тим, хто готовий її надати.

Додамо, що реліз згаданого альбому NIRVANA заплановано на початок вересня.

KAZKA – Пісня Сміливих Дівчат
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Lyudmyla Shkura says:

    Всі дівчатка неймовірні природні красуні. Мелодія особлива, емоційна і залишається в пам`яті .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *