KAZKA – Пісня Сміливих Дівчат
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KAZKA – Пісня Сміливих Дівчат (Кліп)

Популярний гурт KAZKA поділився новим кліпом до композиції під назвою «Пісня Сміливих Дівчат». Зйомки відео проходили у Дубаї ще до карантину. За словами музикантів, було гаряче (буквально +50°C), інтернаціонально (над відео українського гурту працювала британська команда) та сміливо (посилання до назви пісні).

«Це яскравий фемінно-орієнтовний кліп про внутрішню силу, єдність та розширення можливостей жінок у соціумі в калейдоскопі візуально багатих люмінесцентних пейзажів Дубаї», – пишуть у соціальних мережах учасники KAZKA.

Режисеркою кліпу виступила Саванна Сетен, якій допомагала британська команда спеціалістів Pulse Production. За задумом, відео має символічно показати поєднання всіх жінок, незалежно від їхнього кольору шкіри чи віросповідання.

Кліп «Пісня Сміливих Дівчат» виконано у чорно-білих кольорах, що надало красі Дубаї абсолютно нового відтінку. Окрім самих музикантів і танцівників, у ролику можна побачити відомий Бурдж Халіфа, Рамку Дубаї (виконана у вигляді величезної рамки для фотографії споруда), дах хмарочоса Crown Plaza, основну артерію міста Шейк Заїд Роуд, а також природній заповідник Рас-Аль-Хор.

За словами музикантів, це відео має стати дійсно знаковим на творчому шляху гурту KAZKA, адже його наповнено важливими меседжами; воно окреслює життєвий напрямок непохитної та вольової людини – жінки.

KAZKA – Пісня Сміливих Дівчат
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Светлана Роздобутько says:

    Во всех песнях только одна мелодия никаких изменений Надо как то меняться Проелось

  2. Михей says:

    А с мамой уже отплакала?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *