KAZKA – ПАЛАЛА
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KAZKA – ПАЛАЛА (Сингл)

KAZKA презентувала новий трек «ПАЛАЛА» та анонсувала вихід свого другого альбому NIRVANA! Ритмічна історія про кохання стала першою в низці прем’єр гурту – найближчі два тижні KAZKA буде відкривати нові треки з альбому на всіх музичних платформах, а вже 27 грудня слухачі зможуть поринути у NIRVANA.

«ПАЛАЛА» – розпалює вогонь почуттями, збуджує етнічними ритмами, обпікає сучасними бітами. Разом з авторами тексту (незмінним Сергієм Локшином та бек-вокалітскою гурту Яриною Сізик) та музики (Сергієм Єрмолаєвим, Андрієм Ігнатченко та, знову ж, Яриною Сізик) KAZKA створила трек, від якого закипає кров.

«Десь у глибинах наших сердець в’ється магічна червона нитка. Від неї багряніють щоки, і вишивка на сорочці приваблює чоловіків, наче магніт. Це справжня магія почуттів, яка одного дня запалить все навколо. І немає від того вогню схову, не вигадали його, досі не знайшли. Що ж тут поробиш? Палай!» – йдеться у прес-релізі.

Нагадаємо, що перша жива презентація альбому NIRVANA відбудеться у київському Палаці Спорту 4 березня. Учасники гурту готуються до найкращого шоу, в якому їм коли-небудь доводилось брати участь.

KAZKA – ПАЛАЛА
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *