KAZKA – Острів
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KAZKA – Острів (Кліп)

KAZKA випустила пісню «Острів» для проекту «Звуки Чорнобиля» у супроводі офіційного відео, знятого у Прип’яті, біля відомого оглядового колеса. Музика та продакшн: RunstarBeats (Сергій Ранов).

За словами Саші Заріцької, її батько багато розповідав їй про цю катастрофу і навіть безпосередньо про сам день вибуху. Він згадував, що тоді люди банально не знали, як треба уникати радіаційного опромінення, як від нього сховатися, як захиститися доступними засобами. А коли ці знання стали доступними, для багатьох було вже запізно. Саме тому учасники гурту KAZKA з радістю відгукнулися на пропозицію участі у проекті і взялися пояснювати молодому поколінню зрозумілою мовою масштаби тієї трагедії. «Цей проект підійшов нам, адже він цікавий та важливий. Сподіваюся, що ми за допомогою музики зможемо ще раз розповісти цю історію, в першу чергу молоді», – каже співачка.

Режисером кліпу «Острів» виступила Марія Коростельова. Вона розповіла, що та особлива атмосфера зони відчуженні шокувала всю команду, але водночас надихнула з огляду на історичну важливість цієї теми. Звісно, через обмеження та заходи безпеки у зоні, знімальній групі не вдалося реалізувати всі початкові задуми щодо кліпу, і тому їм приходилося частково імпровізувати. Але найважливіше – почуття, атмосферу та думки – донести таки вдалося.

Нагадаємо, що соціальний проект «Звуки Чорнобиля» переосмислює Чорнобильську катастрофу через творчість.

KAZKA – Острів

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *