KAZKA – NIRVANA
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KAZKA – NIRVANA (Альбом)

KAZKA презентує новий альбом гурту під назвою NIRVANA! Друга студійна робота української команди KAZKA присвячена коханню, бурхливому і непередбачуваному, як стихія. Пісня за піснею гурт то підносить слухача у небо, то обпалює вогнем, а після – опускає на землю. У новому альбомі KAZKA вже доросліша — і музично (разом з IKSIY Music, артисти сміливо експериментують зі звучанням), і текстово (всі непрості сюжетні повороти, які сталися з групою за минулі кілька років, розказані майстерно і поетично, завдяки незмінним авторам текстів Сергію Локшину і Катерині Офліян). Від першої до останньої пісні альбому KAZKA переосмислює одномоментне, щоб пізнати NIRVANA.

За словами музикантів, із самісінького початку вони пообіцяли слухачам розповідати у своїх композиціях лише щирі і правдиві історії, бути тими, ким вони є насправді, не приховувати почуття. Це підтверджується і в новому альбомі NIRVANA. Озираючись назад, учасники гурту KAZKA зрозуміли, що їхня спільна музична історія – точно не звичайний випадок, адже їм вдалося знайти «свій голос», свого слухача, перенести у пісні дійсно хвилюючі їх життєві моменти. Знайти самих себе. Тому музиканти закликають усіх своїх прихильників вірити у себе, адже всі люди обов’язково мають віднайти своє Я, бути почутими всесвітом у різних персональних сенсах цього вислову.

Нагадаємо, що вперше KAZKA наживо презентує альбом NIRVANA 4 березня в київському Палаці Спорту. Учасники гурту обіцяють, що це буде найкраще шоу, в якому їм коли-небудь доводилось брати участь.

KAZKA – NIRVANA
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *