KAZKA – М'ята
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KAZKA – М’ята (Кліп)

Музиканти відомого поп-гурту Kazka екранізували свою нову пісню під назвою «М’ята». Це фентезійний кліп, сюжетна лінія якого розпочинається у звичайному супермаркеті, а продовжується у казковому світі, куди потрапляють головні герої відео.

За словами режисера Сергія Ткаченка, у роботі над кліпом «М’ята» вся знімальна група дотримувалася європейської методики передачі картинки з довшими кадрами та незвичними ракурсами, у результаті чого меломани можуть насолодитися своєрідним музичним «Аватаром».

У прес-релізі до відео учасники команди Kazka розповіли початкову задумку сценарію, згідно з якою, у давні часи людський світ та світ магії з казковими істотами дружно співіснували. Тоді магія не була для людей чимось незвичайним, а дивні на перший погляд істоти зовсім не лякали їх. Але з плином часу, з еволюцією й прогресом, люди починали дивитися на оточуючий світ під меншою кількістю кутів, перестаючи помічати казкових персонажів. Але і зараз все ж таки можливо віднайти дивовижні місця з їхніми мешканцями та прадавніми магічними традиціями, а побачити їх можуть люди, які все ще вірять у казку. Люди, які завдяки своїм віруванням можуть віднайти портали до магічних світів. Саме про таку дівчину і йде мова у новому кліпі «М’ята».

Словом, цим кліпом артисти хотіли нагадати, що знаходити магію можна і в звичайних, простих речах, і це є дуже важливим умінням.

KAZKA – М’ята

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *