KAZKA – Колишні
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KAZKA – Колишні (Сингл)

Новий тиждень – новий трек гурту KAZKA з альбому NIRVANA. Цього разу танцювальна історія про кохання, про почуття, які не відпускають, про колишніх, що стоять за вікном.

Трек за треком ми знову переконуємося в майстерності поета і одного з найкращих авторів країни Сергія Локшина. Його образи зрозумілі, його розповіді — реальні. Як от в пісні «Колишні». Не дозволяйте минулому керувати вашим майбутнім. Ніколи.

«Деякі люди з минулого не полишають нас, скільки разів не видаляй їхні номери з мобільного. Вони стоять за вікном, зазирають у спальню, прагнуть дещо сказати, але не можуть. Не відчиняйте їм вікон, бо в цей самий момент розпочнеться сюжет про зраду та образу. Шукайте ту людину, поруч із якою ваше серце знову буде битися», – розповіла про колишніх Cаша Заріцька із KAZKA.

Нагадуємо, що реліз NIRVANA відбудеться 27 грудня, а вперше наживо альбом пролунає у київському Палаці Спорту у великому сольному концерті KAZKA вже 4 березня. Наразі, на честь прем’єри, діє 30% знижка на всі квитки у фан-зоні.

KAZKA – Колишні
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *