KAZKA – KARMA
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KAZKA – KARMA (Альбом)

Якщо лаконічно узагальнювати, то гурт KAZKA вже зараз являє собою досить цікаве явище на сучасній українській сцені з своїм фірмовим впізнаним саундом, який отримав максимальну волю у дебютній платівці KARMA. Так, звісно, в історії гурту була успішна участь у телевізійному шоу, на зразок Epolets чи «Без Обмежень», але цікаве навіть не це. У перерахованих команд, ще до участі у передачі, була напрацьована пісенна база, яка нараховувала цілі альбоми, а у «Казки» цього не було. У свою чергу, до їхнього активу можна було занести беззаперечно вдалий дебют і кілька «міцних» синглів згодом, але фактично цього вистачило, стартова ідея спрацювала. Тобто даних напрацювань вже було досить, щоб одразу зараховувати гурт KAZKA до серйозних постатей сучукрмузу, а що ж буде далі, після прем’єри дебютного альбому KARMA? Скоро дізнаємось.

Особливість діяльності гурту KAZKA полягає у тому, що вони не намагаються грати шаблонну поп-музику, а, залишаючись у рамках даного стилістичного визначення, привносять у звучання цікаві медитативні елементи, граються зі звуками та ефектами, і, здається, насолоджуються усім тим процесом. Результат цієї роботи – десять треків дебютної платівки KARMA, серед яких три вже відомі пісні («Свята», «Дива», та «Сама»), переспів відомої композиції «Мовчати» гурту «Скрябін» та Ірини Білик, а також шість абсолютно нових композицій.

«Звісно, лише ми вирішуємо, як складуться наші долі. Та все, що повинно статися – станеться. Життя випробує тебе на міцність безліч разів, б’є боляче, а вчить жорстоко. Але всі пісні будуть написані та почуті. Всі твої люди не відведуть очей, торкнуться серця, залишаться назавжди. Не сумнівайся ні хвилини, чи це твій шлях, хай який би він не був тернистий. Ти знайдеш відповіді, переможеш, дійдеш. Пам’ятай, ти прийшов у цей світ, щоб бути закоханим і врешті щасливим. Така твоя карма», – говорять учасники гурту про свою дебютну платівку.

Нагадаємо, що послухати нові та вже відомі пісні наживо ви зможете на презентації дебютного альбому 1 червня у клубі ATLAS. Квитки вже у продажі за наступним посиланням.

Українська музика: KAZKA – KARMA

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *