KAZKA - I AM NOT OK
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KAZKA – I AM NOT OK (Кліп)

«Заспіваю тобі пісню я про життя між “до” і “після”». Популярий гурт KAZKA випустив ролик до пісні I AM NOT OK: ця робота не залишить нікого байдужим.

Ось уже біше місяця у нашій країні панує війна, українські захисники мужньо відбивають атаки ворога, а ті музиканти, які наразі не знаходяться у лавах ЗСУ чи тероборони, борються з окупантами інформаційно і творчо. За словами учасників гурту KAZKA, їхня робота I AM NOT OK – частина цієї боротьби, вона є історією кожного нашого співгромадянина, вона є уособленням того, що сьогодні відчуває Україна.

KAZKA - I AM NOT OK

«Ми точно не «окей». Кожного дня ми заглядаємо в страху в очі, але продовжуємо боротися за мирне небо над рідною країною по всіх фронтах! Величезна кількість українців постійно перебуває у небезпеці. Наші міста руйнує ворог, забираючи безневинні життя і культурний спадок України. Моє серце зараз з учасниками колективу та нашої команди, які встали на захист України. Любі мої, незабаром побачимося і обіймемося! Величезна вдячність ЗСУ та всім людям, які своєю відвагою довели, що українців не перемогти!» – коментує фронтвумен KAZKA Саша Заріцька.

Режисером кліпу I AM NOT OK виступив Сергій Ткачеко.

KAZKA – I AM NOT OK
Facebook

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *