KAZKA – Дива
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KAZKA – Дива (Кліп)

«Дива» – новий хіт гурту KAZKA, який раніше став відомим вражаючій кількості українців завдяки попередній музичній сповіді про власні грішні походеньки на свята. До слова, саме зі своєю другою композицією «Дива», музиканти приймали участь у цьогорічному національному відборі на Євробачення, набравши у результаті 9 балів (сумарно), чого не вистачило для подальшої боротьби у фіналі, але точно вистачило для збільшення і без того чималої фан-бази.

Що стосується офіційного кліпу до пісні «Дива», то над ним, як і над дебютним роликом гурту, працював режисер Сергій Ткаченко. Новинку створено у форматі поєднання декількох окремих історій-притч про різні дива, кожне з яких є одним із таємничих символів вічного кругообігу подій. Словом, відео наповнено символізмом та алегорією, тож його автори радять не сприймати кліп лише з естетичної точки зору, а заглиблюватися в обрану тематику сплетіння вічних тем: життя та смерті, віри і Бога, плотського та духовного, любові та дива.

«KAZKA для мене – це завжди експеримент. Експеримент образів, стилю і музики, заміксованої дуже міцною і креативною командою. Я щасливчик, я цього ніколи не приховував! Мені в черговий раз пощастило взяти участь у тому, що, на мою думку, є дійсно сміливим, крутим і дивним! Я навіть не можу сказати, що це просто кліп, адже для мене це «маленьке кіно», не інакше. Судити вам, друзі, але мені здається, що все вийшло дуже цікаво!» – коментує новинку учасник гурту Микита Будаш.

Відтак, якщо вам цікаво, що ж буде, якщо зібрати в Мистецькому Арсеналі групу KAZKA і учасників шоу «Топ-модель по-українськи» – шукайте відповідь у новому кліпі «Дива».

Українська музика: KAZKA – Дива

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *