KAZKA - Без кохання
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KAZKA – Без кохання (Сингл)

Сьогодні гурт KAZKA презентував новий довгоочікуваний трек, особисту чуттєву лавсторі Саші Заріцької «Без Кохання». Відверта розповідь про почуття, що рятують й дарують віру навіть у часи повномасштабної війни, яка вже понад рік ранить серця українців. Це вперше Олександра не просто ділиться історією власних стосунків, а й адресую її конкретній людині — першому бойфренду, з яким співачка познайомила своїх шанувальників.

«Війна вчить нас не відкладати відчуття на завтрашній день. Ми маємо дорожити кожною миттю, кохати, знайти справу своєї мрії, побудувати родину, облаштувати оточуючий нас простір, оновлене життя. Ми маємо забути про химерні плани та непотрібних людей, ніколи не плисти за течією. Адже життя у нас одне, і сьогодні його пульсація в жилах відчутна як ніколи.

KAZKA - Без кохання

Сьогодні з моїми ми презентували особливу композицію. Вона стала першою практично за рік. Вона нова за відчуттями та рівнем відвертості зі слухачами. Вона створювалася без кохання у найскладніші часи. Під акомпанемент сирени та гул думок. У тій реальності, де я обрала відносини, та вперше поділилася з вами настільки інтимним. Живімо! Кохаймо! Співаймо, щоб чули свої!» — коментує Саша у мережі.

В пісні поєднались влучні рими й ласкаві ритми, глибокий тембр та незабутній приспів, що слухаєш раз і закохуєшся назавжди. Трек відкриває нові глибини вже дорослих музикантів, які цьогоріч відсвяткували 6 років з моменту створення KAZKA. «Без Кохання» — головна прем’єра цієї весни від справжніх хітмейкерів, лідерів радіоефіру та головного попгурту України, чиї пісні прослухали онлайн понад мільярд разів.

KAZKA – Без кохання
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *