KAZKA & RUNSTAR – Автовідповідач
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KAZKA & RUNSTAR – Автовідповідач (Кліп)

KAZKA та RUNSTAR презентували спільне музичне роад-муві під назвою «Автовідповідач», у якому йдеться про загублене кохання. За сюжетом, вокалістка колективу Саша Зарицька постає у кадрі разом зі своїм коханим, якого втілив у відео партнер Олександри по телешоу «Танці з зірками» Юрій Мєшков. Режисером кліпу виступив Антон Штука.

Партнер публікації – інтернет-крамниця вітчизняної торгової марки Ventolux, який пропонує до вашої уваги побутову техніку для дому та кухні. Більше деталей та асортимент продукції ви можете знайти на сайті офіційного представника: бытовая техника для кухни.

За словами музикантів, для зйомок кліпу «Автовідповідач» вони мали ретро-автівку, дивних попутників, характерні дорожні краєвиди, дівчину, хлопця, а ще їхнє не просте розлучення. Від цього розставання герої намагалися втікати, втім, не зважаючи на всі їхні спроби, цього так і не вийшло зробити.

«Не треба сприймати наше сумне оповідання занадто буквально. Бо, які відомо, у кожній казці завжди присутня доля правди. І в нашій також. Ми маємо зізнатися самим собі у тому факті, що інколи кожен із нас допускає частинку минулого у теперішнє життя. Люди приймають рішення, дають собі певні обіцянки, але лишивсь на самоті дозволяють собі бути слабкими. Мандруючи до вже завершеної історії, треба бути обережними, адже існує вірогідність лишитись у її володіннях навіки», – йдеться у прес-релізі від гурту KAZKA.

«Це наша своєрідна сповідь. Сповідь втраченого кохання про важливе вміння вибачати й особливий взаємозв’язок пари закоханих, який майже нереально розірвати», – зауважила фронтвумен KAZKA.

KAZKA & RUNSTAR – Автовідповідач
KAZKA & RUNSTAR – Автовідповідач

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *