КАЖАННА - Пазл
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

КАЖАННА – Пазл (Кліп)

«Пазл» – перший трек, який видала молода співачка КАЖАННА після початку своєї співпраці з Jerry Heil та її лейблом Nova Music.

Текст та музика: КАЖАННА. Мікс, мастеринг, аранжування: Євген Чичановський.

«Трек «Пазл» – про внутрішню суперечку між раціональним та несвідомим. Минуле, чи майбутнє? Тверезість чи інтуїція? Що важливіше: любов до себе, чи любов до інших? Відповідь буде ситуативна», – розповіла КАЖАННА.

КАЖАННА - Пазл

До пісні також було знято кліп, режисурою якого займався Дмитро Алабугін. Ось як він прокоментував свою роботу:

«Я гадаю, що кліп «Пазл» – вийшов пазлом, який потрібно скласти глядачеві. Він не попсовий, не мейнстрімовий, не динамічно-танцювальний. Він конфліктний, брудно-сірий, дивний, емоційний – але таким він і мав бути. Наша робота про тривожну та складну емоцію, а яка вона якщо не така? Показати історію, яку треба відслідковувати, пазл, який потрібно скласти, ідею до якої треба дійти. Одна особистість розділена на двоє. Вона ж мучає себе, вона ж себе і намагається вилікувати. Вона ж знецінює свій біль, але і вона ж прагне його зцілити. Ми занурили вас в складний і бентежно-сірий світ однієї особи і показали її внутрішню реакцію на зовнішній фактор, який породив конфлікт. Знайомо?»

КАЖАННА – Пазл
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *