KaVa – В обiймах
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KaVa – В обiймах (Кліп)

Останнім часом все більше і більше артистів починають переходити на українську мову і якщо рок-музика вже давно мала чималу кількість своїх україномовних представників, то поп-музика тільки нещодавно почала активно надолужувати згаяне. Сьогодні ми пропонуємо вам ближче познайомитись з молодою виконавицею Єлизаветою Гарькавою на псевдо KaVa та її новим кліпом під назвою «В обiймах», над яким працювали режисер Олена Винярська спільно з тандемом режисерів монтажа Кирилом Удовенко та Юрієм Фальосою.

Як ви вже здогадалися, продюсуванням проекту KaVa займається відомий спеціаліст Юрій Фальоса та його продюсерський центр FFF (Falyosa Family Factory). Саме у рамках даної медіа-компанії, наприкінці лютого 2017 року, було презентовано пісню «В обiймах» у якості інтернет-релізу. Над самою композицією, до речі, працював інший артист Артем Пивоваров (авторство слів і музики), а її саунд-продюсером виступив Дмитро Шнайдер.

Щодо самої столичної співачки KaVa, то вона дебютувала у вітчизняному медіа-просторі минулого 2016 року з треком «Выше», а кліп на пісню «В обіймах» став її першою відеороботою. «Друзі, хочу поділиться з Вами своїм новим кліпом, над яким ми довго працювали і вклали у нього надзвичайно багато зусиль. Хочу сказати величезне спасибі усім причетним до його появи! Я буквально на 7-му небі від щастя!» – пише у Facebook KaVa.

Українська музика: KaVa – В обiймах

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *