Kate Soul – У вагоні
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Kate Soul – У вагоні (Сингл)

Молода інді-поп виконавиця Kate Soul (Катя Коваленко) презентує свою першу україномовну роботу під назвою «У вагоні». Цю чуттєву музичну історію присвячено проблематиці масового переїзду українців за кордон у пошуках кращої долі, яка, на думку дівчини, далеко не завжди досягається найлегшим шляхом.

Дана тематика є дуже близькою для співачки, адже вона сама у 2012 році покинула звичне життя і близьких людей, поїхавши на заробітки у Польщу з метою заробити коштів на свій перший мікрофон і синтезатор. За словами Kate Soul, той період її життя був дуже важким, як у моральному, так і у фізичному плані.

Зазначимо, що трудова міграція українців вже давно набула величезних масштабів через несприятливу економічну ситуацію вдома та не достатню кількість задекларованих реформ, відтак, за різними підрахунками, від двох до чотирьох мільйонів наших співгромадян мали статус трудових мігрантів протягом останніх років. Та це і не дивно, з урахуванням того, що середня заробітна плата у Польщі є більшою у чотири рази. Тому люди і їдуть на заробітки, повертаються, інші від’їжджають, а деякі взагалі залишаються на чужині назавжди. Всі ті душевні переживання, які панують у душах цих громадян, Kate Soul поклала в основу свіжої пісні «У вагоні».

Варто також додати, що наразі виконавиця продовжує працювати над своїм майбутнім авторським альбомом, тому слідкуйте за наступними новинами у соціальних мережах та на нашому сайті.

Kate Soul – У вагоні
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *