Kasiopea – Три, два, один
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Kasiopea – Три, два, один (Сингл)

Ужгородський гурт Kasiopea своїм новим релізом «Три, два, один» доводить, що назву команди на честь сузір’я у смузі Чумацького Шляху, було обрано не просто так.

Взагалі, тут треба трішечки заглибитись в історію, адже музична ідея пісні бере свій початок ще в 2010 році, коли бас-гітаристом гурту був створений чорновик, який ще тоді носив назву HQ. У той час ідея не набула особливого розвитку, але на Новій хвилі в 2016 році її вдалось оживити зусиллями вокалістки Каті, яка доповнила космічну атмосферу треку своїм гармонійним вокалом. Протягом року інструментальна складова змінювалась і розвивалась, на заміну живим барабанам прийшли електронні семпли та ефекти, а звучання все далі віддалялось від колись звичного для учасників команди інді-року і наближалось до електронного тріп-хопу та сінті-попу. Традиційно, запис треку «Три, два, один» відбувався в домашній студії Kasiopea, після чого він ще довгий час знаходився на етапі пост-обробки та вдосконалення.

Нарешті, майже після року після останнього релізу гурту, разом з Kasiopea слухачі зможуть покинути рідну Землю і перенестись у далекі космічні простори та відвідати невідомі світи. «Три, два, один» – це своєрідна ода космічним відкриттям, подорожам у невідоме, це журба за рідною домівкою та намагання змиритись із ізоляцією.

2017 рік гурт планує присвятити подальшій роботі над новим матеріалом: декілька треків уже записані, інші ще знаходяться на стадії шліфування та допрацювання. Новий сингл «Три, два, один», який увійде до майбутнього альбому, символічно відкриває нову сторінку в біографії Kasiopea, прогнозуючи подальші експерименти із електронним звучанням та пошуком нових ідей.

Kasiopea – Три, два, один

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Віктор says:

    Особисто для мене це нове ім’я в українській музиці. І хоча я не надто великий шанувальник подібного муз напрямку, цей трек дуже зайшов. Успіхів вам у майбутньому!

    1. kasiopea says:

      Дякуємо! Приємно знаходити нових слухачів :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *