Кашляючий Ед – Нетривіальне чтиво
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Кашляючий Ед – Нетривіальне чтиво (EP)

Новий реліз для всіх поціновувачів україномовного репу та хіп-хопу – дебютний сольний EP «Нетривіальне чтиво» від Кашляючого Еда (Степан «Стук» з львівського реп-гурту «Глава 94»). До свіжого міні-альбому галицького виконавця увійшло шість треків, два з яких було записано за участі його побратима по «Главі» Гоні та Фріла з «На Відміну Від».

У якості епіграфу до «Нетривіального чтива» Кашляючий Ед обрав наступні рядки: «Мене зробили Мама і Тато, а доробили мене Кафка, Орвелл, Берроуз і Берджес». За його словами, цей міні-альбом є нічим іншим, як відображенням його світосприйняття з хвилюючими проблемами, думками та почуттями. «Думаю, тут є все, щоб назвати це чтиво «нетривіальним» – багато іронії з чорним гумором, самоіронія, яку я чи не найбільше ціную у будь-якій творчості, ну і трохи серйозних, зрілих думок, щоб комедія і драма були однакового зросту», – зазначив Степан.

Запис та мастеринг «Нетривіального чтива» проходив на львівській студії 5E Records. «Дякую Фрешику за чудовий звук і запис. Рубік, Angelo Porter, Дакта Клузо – це музичний супровід, дякую, чуваки! Ще дякую своїй жінці і своєму корішу Гоні за обкладинку для даної платівки!» – написав у соцмережах Кашляючий Ед.

Завантажити


Варто додати, що трохи раніше Кашляючий Ед оприлюднив у мережі відео на одну з пісень свого майбутнього міні-альбому. Саме задля візуалізації титульного треку «Не Каліфорнія» Степан спробував себе у кадрі в якості водія маршрутки, двірника, гопника та навіть безхатченка, адже навряд чи ви зможете коли-небудь побачити такі прикрі явища у такій кількості в заокеанському ЮЕсЕй. І хоча, звісно ж, і там вистачає свого негативу, не забувайте, що Бандерштат – не Каліфорнія.

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Александр says:

    Ганьба! Бандера не герой!

    1. Сашко says:

      Олександр, спробуй проковтнути мій хуй. Гомики – без образ, ще стосується лише “Александр”а.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *