Кашляючий Ед – Елоун
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Кашляючий Ед – Елоун (Кліп)

До вашої уваги нове відео від Кашляючого Еда до треку «Елоун» – усім, хто зачекався на злий та якісний україномовний хіп-хоп присвячується. Для тих, хто не знає, зазначимо, що Кашляючий Ед (він же Степан Бурбан у житті) – один із фундаторів андеґраундної хіп-хоп формації «Глава 94» зі Львову, а також сольний виконавець.

У свіжій пісні «Елоун» Ед оспівує (очитує?) почуття спустошення та життєвого виснаження. «Я втомився, от про що мій реп, ще й не таке молов я. Сам серед пустелі, як верблюд на пачці Camel-a. Знов ще один напряжний день, продали за копійки… Стеля падає – я знову закрив не сам повіки», – йдеться у композиції.

За словами автора, кліп «Елоун» – це таке собі продовження, друга частина з циклу розповідей під назвою «Втратити все», яка бере свій початок з кліпу «Щось зимно» і продовжиться вже у рамках майбутнього альбому «Переклад», що має побачити світ у першій частині 2018 року.

До слова, судячи з коментарів у мережі, глядачам припала до душі музична туга Кашляючого Еда: «Глибокі думки виражені простими, доступними словами – це більше ніж той реп, який зараз популярний, це гостра, соціальна, бунтарська поезія»; «Лірика освіченої, ерудованої людини, приправлена гострою соціальною тематикою»; «Кашлюк єдиний з українських виконавців, чиїх релізів я чекаю з нетерпінням»; «Це найкраще, що я чув за останній час в українському репі»… Долучайтеся до обговорення і ви!

Українська музика: Кашляючий Ед – Елоун

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *