Кашляючий Ед – 1991
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Кашляючий Ед – 1991 (Кліп)

До вашої уваги прониклива сповідь українського репера на псевдо Кашляючий Ед, учасника гурту «Глава 94» у вигляді кліпу на одну з ключових композицій його сольного альбому «Переклад» – трек «1991». Режисерами новинки виступили Микола Кутола та Андрій Баглай, а її ролі виконали: Олександр Франків, Соломія Леб’як та Павло Франків.

«1991» – своєрідний рубікон виконавця, точка неповернення і, одночасно, найважча композиція з альбому, котрий Степан презентував влітку. Тут він повністю розкривається перед слухачем і максимально щиро розповідає дуже інтимну і особисту історію своєї сім’ї – на таке з українських реперів не наважувався ще ніхто. Хоча прослідковується і інша змістова нитка, яка тісно пов’язана з 1991 роком… Адже кожна особиста історія – це пазл від загальної картини. Сподіваємось, кожен переживе цей кліп по-своєму!» – йдеться в інформаційному повідомленні від Кашляючого Еда.

Шанувальники творчості Кашляючого Еда не могли обділити увагою вихід кліпу «1991» та активно діляться думками про нього у мережі: «Від приспіву мурашки по шкірі»; «Чому це настільки зворушливо і одночасно сумно? В таких треках відчуваються пережиті почуття, емоції… Це сильно»; «Кліп знятий ідеально, повністю розкриває зміст трека. Однозначно крута робота»; «Тут і без кліпа волосся дибки ставало, а зараз то взагалі… Дуже класно».

Кашляючий Ед – 1991

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *