Karta Svitu – Квартира
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Karta Svitu – Квартира (Кліп)

Учасники новоствореного гурту Karta Svitu поділилися з меломанами своїм кліпом до пісні «Квартира». В основу відео покладено історію стосунків пари, де життя буквально прослизає крізь предмети і спогади.

За словами лідера гурту Karta Svitu Івана Марунича, коли колектив тільки-но оприлюднив у мережі пісню «Квартира», вони отримали чимало відгуків від слухачів, які знаходили у роботі відображення власних життєвих епізодів. Звісно ж, така активна реакція підштовхнула музикантів до думок про необхідність зйомок кліпу до цієї композиції. І коли Іван зателефонував своєму другу та режисеру Міті Шмураку, той одразу ж видав ідею майбутньої роботи. Лишилася справа за малим.

«Це був кінець листопада минулого року. Того вечора ми сиділи на березі Червоного моря і грали один з акустичних концертів разом з Олександром Положинським. Одна жіночка, яка разом з деякими іншими туристами спеціально приїхала з сусіднього готелю на наш виступ, попросила: “Іване, хочу вашу квартиру!”. Звісно ж, одразу у відповідь прозвучав жарт, на кшталт, “ми поки поки не готові підселяти когось до себе”. Але, звісно, було приємно, що з першого виконання декілька днів до цього пісня «Квартира» зачепила, й публіка захотіла почути її знову. Тоді я і вирішив, що перший кліп новоствореного гурту Karta Svitu буде саме на цю пісню», – розповів Іван.

Як зазначив режисер, він не хотів знімати ще одну звичну лав-сторі, тому запропонував сфокусуватися на простих повсякденних предметах, які пара постійно використовувала, та які набули особливого значення після розриву стосунків.

Саунд-продюсуванням треку «Квартира» займався відомий спеціаліст Артур Данієлян.

Karta Svitu – Квартира

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *