Karoon – Тихіше
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Karoon – Тихіше (Кліп)

Поминки і весілля у новому кліпі Karoon на трек «Тихіше». «Тихіше» – про етап кризи у парі, про сварки і прагнення до тиші та спокою. Кліп був відзнятий студентами курсу Filmmaking Київської академії медіамистецтв (КАМА). Для багатьох випускників це відео стало дипломною роботою.

Режисером кліпу виступила Анастасія Явтушенко. «Це історія про те, як абсурдно вмирають стосунки, у всій шаленій агонії різних емоцій. Від смутку та оплакування, істеричного сп’яніння до божевільного марення та веселощів. Національна складова цієї історії – це традиційні поминки. Ми начебто повинні в тиші знайти заспокоєння і почути одне одного, але довкола так багато чужих людей, які перетворюють всю дію на сюр. Так і зі стосунками. Занадто багато галасу серед двох німих людей. Наприкінці ми бачимо продовження початку. А на початку – присутній кінець», – розповіла вона.

Лєра Карун про історію створення кліпу: «Навесні цього року ми ніяк не могли назбирати грошей на зйомки кліпу. І в голову прийшла ідея: продавати речі і стару техніку, яких у нас накопичилось чимало. Ідея була крута: таким чином ми ще й порушили тему переспоживання, яка нас завжди хвилювала. Ми назбирали певну суму грошей, речі непогано продавались, та зі зйомками якось не виходило. І тут я запропонувала Тарасові на зібрані кошти піти навчатися в КАМУ (Київську академію медіамистецтв), де він познайомився з мега-талановитими людьми, з якими врешті ми і зняли цей кліп».

Тарас Карун про трек: «Сварки нас дуже виснажують. Іноді настільки, що стосунки важко витримати і хочеться їх розірвати. «Тихіше» – це прохання тиші і спокою крізь сльози відчаю. Для мене це відчуття десь межує з тим, коли дитиною чуєш сварку батьків і благаєш про себе, аби вони припинили».

Karoon – Тихіше
Трек на музичних платформах

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *