Karoon – Сільська містика
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Karoon – Сільська містика (EP + кліп)

Столичний електропоп дует Karoon підготував для меломанів подвійний реліз: п’ятитрековий міні-альбом «Сільська містика» та кліп на одну з його пісень під назвою «Степ».

«Ми зробили EP, за який нам не соромно. Він називається «Сільська містика». І він виходить у день Івана Купала, 07.07.2020. Чому «Сільська містика»? Тому що нам імпонує естетика українського села. Місцями дивакувата архітектура і дизайн, чудернацькі традиції та іноді надто пристрасні соціальні зв’язки. Те, що здається зрозумілим і простим, та водночас таке далеке і нерозгадане. «Сільська містика» – про прагнення до комфорту, про турботу і про свободу в стосунках. Нарешті ми зробили щось таке, що самих впирає», – кажуть Karoon.

Зауважимо, що наразі міньйон можна вільно послухати у мережі, або ж його можна офіційно придбати за наведеним нижче посиланням, підтримавши тим самим виконавців.

Karoon – Сільська містика
Придбати ЕР
Гурт у FB

Що ж стосується кліпу на пісню «Степ», то, за словами музикантів, у ньому йдеться про намагання вирватися з обіймів консервативних сімейних традицій, нав’язаних суспільством, родичами, совком, патріархальним ладом. «Він про те, як не задихнутись і не задушити одне одного. Про те, чи можлива гармонія між абсолютно різними людьми», – додають Тарас і Лєра.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *