Karoon – Ніяк
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Karoon – Ніяк (Кліп)

Стосунки + музика = Ніяк

15 січня 2020 року відбувся перший реліз нового українського електро-поп гурту Karoon. Дует виник у день, коли обидва майбутніх учасники колективу хотіли розлучитися. Але вони все ж вирішили залишитися разом, щоб провести експеримент: чи зможе музика зберегти їхню пару. Минуло півтора року, вони досі разом, і у них з’явилися пісні, якими вони хочуть поділитися.

Експеримент триває. Так про стосунки ще ніхто не співав. Ніякого «нещасливого кохання», ніяких «казок з хепі-ендом». Вони говорять: щоб збудувати міцні стосунки, потрібно багато працювати. Та іноді хочеться звільнитися.

Lera Karoon (учасниця гурту): «У першому нашому треку ми говоримо про те, якими можуть стати стосунки в парі, якщо над ними перестати працювати. Вони перетворюються на спорожнілий будинок, де більше немає життя. Закинута хата, ферма, млин – локації в кліпі – алюзія на кохання, що вичерпало себе. Де один з партнерів спостерігає, а інший – намагається це кохання зберегти».

Taras Karoon (учасник гурту): «Музика почала клеїти, зшивати наші стосунки, які раніше тріщали по швах. Кожен новий трек, кожне нове відео – це продовження наших почуттів. А отже, поки ми робимо музику, ми продовжуємо бути разом. І це все – не з болем, а з задоволенням».

Окрім того, музиканти виділили цілий ряд причин, чому вам треба послухати / подивитися Karoon:

  • тому що в їхній музиці є нерв;
  • тому що все хаотично;
  • тому що, якщо прислухатися, в їхніх піснях є мелодія;
  • тому що вони – м’ясорубка, з якої виходять музичні котлетки.
Karoon – Ніяк
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *