Кароліна Егону – Наче вогонь
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Кароліна Егону – Наче вогонь (Кліп)

Учасниця колоритного гурту «Чорнобривці» на ім’я Кароліна Егону презентує свою першу поза-колективну авторську композицію «Наче вогонь», на яку також було відзнято кліп. Офіційна прем’єра свіжого ролика відбулася на сторінках виконавиці у соціальних мережах та її YouTube-каналі декілька днів тому, 26 січня 2017 року.

«Перший трек з мого майбутнього альбому отримав назву «Наче вогонь» і присвячується найпотаємнішим почуттям, тому незабутньому стану душі, який досягається крізь терни до зірок та дається нам Богом. Головна ідея роботи – це, звісно, кохання, адже на написання дебютної пісні мене надихнула моя найулюбленіша людина – мій молодий чоловік. Я дуже вдячна своєму коханому та мамі за те, що дали мені творчий початок», – розповіла нашому сайту Кароліна Егону.

Зйомки першого кліпу молодої виконавиці проходили у столичному районі Позняки під керівництвом режисера Ross Lane. Надалі дівчина планує відзняти ще декілька музичних кліпів до своїх авторських композицій, а також продовжити роботу над своїм першим повноформатним альбомом, куди має увійти і новинка «Наче вогонь».

Українська музика: Кароліна Егону – Наче вогонь

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *