karna
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Karna – За тебе кров моя (сингл)

Чудова новина надійшла зі стану небезвідомого альтернативного гурту «Карна», який офіційно відновлює свою діяльність, презентувавши свій перший сингл «За тебе кров моя» в оновленому складі. Нагадаємо, що у 2010 році один із засновників гурту Владислав Ярун оголосив про завершення існування «Карни» як музичної одиниці, що було пов’язано із внутрішньо-колективними розбіжностями та різними поглядами на творчу діяльність загалом. Зокрема, колектив залишив вокаліст Олексій Ярош, який через деякий час створив проект «Ex-КАРНА», назву якого пізніше було вирішено замінити на більш оригінальну «Мольфа».

Але зараз «Карна» повертається на українське музичне поприще із новими ідеями, напрацюваннями та новим фронтменом. Місце за мікрофоном франківсько-київської формації зайняв вокаліст гурту «Антре» (раніше «Н.Три» та «Нечто Третье») – Олексій Шманьов, що неабияк оновило загальне звучання колективу, але дозволило залишити без змін первинну «карнівську» концепцію творчості. Без сумніву, свіжий матеріал має припасти до смаку прихильникам «Карни» зі стажем, а також дозволить долучити більш широке коло нових слухачів. Сьогодні актуальний склад гурту виглядає наступним чином: Олексій Шманьов (вокал), Влад Ярун (гітара), Віктор «Гоблін» Вдович (бас), Олег “Боб” Білоус (ударні).

Повертаючись до самої ново презентованої композиції «За тебе кров моя», то її музиканти присвятили захисникам цілісності нашої країни, які своїми життями прокладають шлях для всіх нас у світле майбуття. «Це маленька данина пошани… Тим, хто не побоявся, тим, хто не здався. Тим, хто витягував і витягує нас із прірви ціною своїх життів, ціною сліз своїх родин та вічного болю їхніх сердець. Тим, хто вірив і продовжує вірити у те, що добро, нарешті, переможе!» – розказали учасники гурту в анотації до пісні.
Зазначимо, що вже зовсім скоро оновлену «Карну» всі охочі зможуть почути і побачити наживо, адже 12-13 липня гурт прийматиме участь у масштабному фестивалі «Файне Місто» у Тернополі.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/155932176″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Karna, музика українською, украинская музыка, Карна, Karna – За тебе кров моя, новий сингл Карни, Карна 2014

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *