KARNA – Вітролом
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

KARNA – Вітролом (Кліп)

Гурт KARNA презентував нове відео на пісню «Вітролом» з альбому «Гуцулметал» (2017). Це вже третя робота творчого тандему з режисером Віктором Скуратовським, з яким знімали «Party на Прикарпатті» та «Маленька». Серед задіяних локацій можна впізнати минулорічні фестивалі Faine Misto та «Бандерштат», а також передмістя Києва.

До слова, детальніше про зйомки кліпу та інші цікавинки з життя гурту KARNA ви можете дізнатися з нашого інтерв’ю зі драммером команди Олегом Білоусом aka Bob.

«Ми хотіли щоб сюжет був максимально простий і не закручений, щоб у цьому відео були атрибути рок-н-ролл культури і лишився наш етнічний, національний колорит. Все так само як у музики KARNA. Меседж пісні такий самий як і у «Party на Прикарпатті», тільки іншими словами та картинками. Це друга пісня про нас усіх – людей контркультури. Людей, яких качають метал-ноти і які готові перевернути все до гори дном заради своєї музики, ідеї та життєвого концепту!» – ділиться враженнями Влад Ярун, засновник та гітарист гурту KARNA.

«Зйомки з Віктором Скуратовським – це завжди особливий процес, якого чекаєш, як справжнього свята! Кожен раз самовдосконалення і професіоналізм! Цього разу першою локацією був фест «Файне місто», де ми буквально задовбали людей «Вітроломом», який грали разів з 10. На зйомках інших локацій, які відбулися вже значно пізніше, восени, мені дуже сподобалася лісова місцина. Коли ми туди приїхали, я був шокований красою! То була справді казкова галявина. Там можна було б знімати «Володар кілець»! Запам‘яталося ще те, що під вітродуєм було дуже холодно і реально здувало з ніг! Листя, яке било по обличчю, а коли співав – потрапляло й до роту! І Володя – наш звукорежисер, який бігав і мішками збирав то листя! 10-20-30 мішків! І то все сипало і дуло на нас!» – додає вокаліст гурту Олексій Шманьов.

Цікаво, що разом із виходом тизеру кліпу «Вітролом» (11.03.19), український Гідпрометцентр оголосив штормове попередження по частині території України.

KARNA – Вітролом

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *