KARNA - Річард з Гір
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

KARNA – Річард з Гір (Відео)

«Річард з Гір» – нова робота від хлопців з гурту Karna, яка за своєю суттю практично є автобіографічною. Адже у ній йдеться про те, що якщо гуцул сильно захоче, то може спуститися з гірського схилу та викопати ціле Чорне море. Так само і музиканти – прості хлопці, які з дитинства марили музикою та концертами, дуже захотіли отримати любов слухачів. І до цієї любові вони подолали важкий шлях крізь зневіру, закриті двері, нерозуміння, тощо.

А у кліпі до пісні «Річард з Гір» ви можете буквально побачити цю любов у палаючих очах та зірваних голосах відвідувачів концертів гурту Karna.

«Ця пісня – про нашу зграю «Карна». Ця пісня – про велику мрію. Ми билися й отримали приз за роки культурної битви. Наш приз – це палаючі очі й надірвані голоси опен-ейрів. Це величезні аркани від Карпат до Харкова, від Львова до Херсона. Наш приз – це любов ваших дітей до смішних рядочків “Party”. Ми з вами зробили хвилю у величезному морі музики, української музики. Нас пробують зупинити… Та навіть війна не здатна це зробити. Те глибоке море вийшло занадто бурхливим», – коментують музиканти.

Зауважимо, що роботу над треком «Річард з Гір» було розпочато ще до війни, а завершено просто зараз, буквально у зоні бойових дій, де зараз проходить службу фронтмен команди Олексій Ярош.

Щодо останнього рядку «Є пропозиція – це кіно додивитесь у міліції», то він є своєрідним мемом. «Коротка історія мему. Чого в міліції, а не поліції…Раніше в кінотеатрах був такий ролик про заборону відеопіратства. Там український міліціонер схопив відеопірата за руку з камерою і крикнув грозно і характерно: – “додивитесь в міліції!”. То звучало так, що можна було підскакнути з сидіння», – розповіли учасники гурту.

Режисер та оператор відео: Сергій Кметь.

KARNA – Річард з Гір

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *