KARNA – Прометей
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

KARNA – Прометей (Лірик відео)

Сьогодні, 7 травня, гурт KARNA представив новий сингл «Прометей» та лірик-відео до нього. Напевно вже всі знають про те, що нещодавно музиканти приголомшили шанувальників зміною вокаліста: Олексій Ярош повернувся в гурт KARNA, а Олексій Шманьов продовжив творчий шлях з проектом ENTREE. І ось, перший оновлений вогонь не змусив себе довго чекати.

«Прометей» – перший сингл з майбутнього альбому, вихід якого запланований на осінь поточного року. Що цікаво – це перша за 10 років робота з вокалістом Олексієм Ярошем, з яким були записані альбоми «Летимо» (2003) та KARNA (2010). Автором обкладинки традиційно став івано-франківський художник/мураліст – Юрій Пітчук.

«Під час запису композиції «Прометей» приємно було поринати в студійну роботу з людиною (Влад Ярун), з якою вже давно все напрацьовано, з якою багато придумано і втілено. Водночас головним завданням і питанням було перевірити себе, свій стан вокаліста, свою манеру виконання, яка змінювалась на протязі останніх років… Як висновок: всьо буде Гуцул-метал! :) Як Прометей, буду нести драйв і нові емоції разом з гуцулами :) Я в тому часі, в тому місці, там, де хочу бути, і там, де потрібен… Я в родині!» – розповів про роботу над синглом «Прометей» Олексій Ярош.

«Відчули себе на 18 років – це, знаєте, коли все попереду і твоя музика на репетиціях качає тебе так, що стаєш на 100% впевнений, що заради цих твоїх 4 пацанів з інструментами існує цілий світ. Що стосується ідеї пісні: наш Всесвіт створений вибухом і вогнем – це і є основною ідея. А ще ідея – це ті лірично-деструктивні почуття, коли хочеш знищити цей світ :) Чому саме грецька міфологія?А чому б ні? Всі культури «хомо» – братні, крім москалів:) Стародавні греки були мудрі люди, вони дали людству дуже багато: від науки до мистецтва, від зовнішнього дизайну до внутрішніх філософських концепцій. Але ця пісня саме про Прометея, тому що мені завжди імпонував цей персонаж. Такий собі прообраз Ісуса – пожертвував собою заради людства. А ми попросили нашого гуцульського Прометея, того, що приніс у гори ватру, прилетіти з Космоса та пофіксити пару земних проблем», – поділився концепцією роботи Влад Ярун.

KARNA – Прометей

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *