Karna – Party на Прикарпатті
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Karna – Party на Прикарпатті (Кліп)

Усі прихильники гурту Karna отримали логічне продовження розпочатої раніше музичної історії від гуцул-метал-команди! Погодьтеся, що могло бути більш логічним за пісенну послідовність «Гуцулметал» – «Party на Прикарпатті»? Але тут варто одразу ж зробити уточнення, що у проміжку між цими двома треками, франківсько-київська команда ще встигла оприлюднити сингли «Полтергейст» та «Маленька», останній з яких навіть було доповнено офіційним кліпом (подивитися можна тут). А відсьогодні дана відео робота, як всі вже, напевно, зрозуміли, не вважається крайнім релізом у дискографії «Карни», адже сьогодні хлопці презентують свій новий ролик про запаморочливі тусовки біля підніжжя величних українських гір.

Як розповів «Нотаткам» фронтмен «Карни» Олексій Шманьов, головною ідеєю даної роботи було зробити качову пісню і кліп, щоб усі охочі змогли, хай навіть через екрани моніторів, відчути, що ж воно таке, той дивовижний гуцулметал. «Під час зйомок «Party на Прикарпатті» цікавого та кумедного було хоч відбавляй! Наприклад, коли знімали сцени з тваринками, мавпа абсолютно не хотіла скалитися, як її тільки не дражнили, і в результаті просто чухала свої чолові принади. Або ж той момент, де я під дощем падаю – це ж я реально грохнувся, бо було слизько! Причому падав на одному і тому самому місці десь рази з 4! Ще був епізод, коли ми мали підірвати макет гітарної голови: напхали піротехніки, режисер каже: «Взриваємо, тільки по команді»! Влад став, приготувався (Влад Ярун, гітарист гурту Karna, – прим.), камера ще не працювала, і тут БАБАХ! Йой, добре, що ми мали кілька зарядів. Весь цей творчий гармидер знімали круті чуваки – оператор Сергій Бандерас та режисер Віктор Скратовський. Перед Віктором, до речі, хочу вибачитись за ті штани, які він мені давав зі словами «тільки обережно з ними», бо у першому ж кадрі, під час падіння на коліна, я їх протер до дірок», – поділився з нашим сайтом закадровими моментами зйомок Олексій.

Він також розповів, що у найближчих планах гурту значиться активна робота над новою повноформатною платівкою, адже видати її музиканти планують саме цьогоріч, приурочивши до 20-річчя музичної діяльності команди.

Karna – Party на Прикарпатті

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *