KARNA - Мама Галичина
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

KARNA – Мама Галичина (Сингл)

Український гурт KARNA випустив нову пісню “Мама Галичина” та присвятив її львівянину Юрію Руфу, який загинув на Луганщині захищаючи Україну.

Початково пісню “Мама Галичина” учасники команди KARNA планували оприлюднити у квітні разом із офіційним кліпом. Презентувати хотіли разом із добрим товаршем музикантів, поетом та письменником Юрієм Руфом. Втім, сталося так, що війна внесла свої страшні корективи, перекресливши все. Почалися бойові дії, кошти з кліпу спрямували на підтримку ЗСУ, вокаліст Олесій Ярош та Юрій Руф пішли на війну. 1 квітня 2022 року Юрій Руф загинув у боях на Луганщині… І от тепер, даний реліз відбувся достатньо несподівано для всіх і став щирою присвятою пам’яті Руфа.

“Юрій був одним із небагатьох, хто чув цю пісню до офіційної презентації і вона дуже припала йому до душі. Тоді ми мали у планах розробку спільного мерчу KARNA та бренду Ґwear (Руф був його власником, – прим.) з цим зображенням. Забирай, друже!” – йдеться на сторінках KARNA у соцмеражах.

“Вчора ми – старі українці, померли разом з нашими в Бучі, Ірпіні, Гостомелі. Старий я загинув разом з Руфом під Попасною… Сьогодні ми переродились і сильніші. Від сьогодні наші сльози тільки для гартування сталі нових мечів. Все решта – злість і холодний розрахунок. Запам’ятайте, організованність завжди переможе хаос. Хаос, це недоімперія орків. Вічно темне, вічно неорганізоване зло”, – коментує лідер гурт KARNA Влад Ярун.

KARNA – Мама Галичина
Слухати чи придбати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *