Karna – Маленька
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Karna – Маленька (Кліп)

Чуттєві гуцули чи романтичні металісти? Хлопці з гурту Karna наочно продемонстрували у своєму новому кліпі до яких карколомних вершин та Богом забутих далей вони спроможні дістатися заради своєї єдиної «Маленької». Як розповів нашому сайту вокаліст формації Олексій Шманьов, ця робота є доволі нетиповою для колективу через, насамперед, своє полегшене звучання, яке достатньо різниться із обраним «гуцул-метал» шляхом, а, отже, це був цікавий досвід для кожного з музикантів та шанс побачити «Карну» з іншого боку для численної ватаги прихильників.

Заплановані для кліпу «Маленька» небачені ландшафти кришталево чистої природи знімальна група «Карни» віднайшла в українських Карпатах, зокрема, на Свидовецькому хребті та горі Близниці, а епізоди із самими музикантами дознімали вже у Києві. Режисером музичної міні-стрічки виступив Віктор Скуратовський, операторську роботу майстерно виконали Сергій Бандерас та Артем Григорян. До зйомок свіжого кліпу було також залучено модний нині девайс – квадрокоптер, що дозволив максимально широко охопити красу рідної природи та яскраво донести глядачу меседж єднання людини з природою, водночас продемонструвавши ідею кохання, що існує поза межами буття і часу.

Ролик до треку «Маленька» став першим офіційним відео «Карни» із новим вокалістом Олексієм Шманьовим, якщо не враховувати відео нарізку «За тебе кров моя» із епізодами Революції Гідності. До речі, колишній фронтмен гурту Karna Олексій Ярош у рамках діяльності свого поточного колективу «Мольфа» також нещодавно оприлюднив у соціальних мережах новий сингл із майже тотожною назвою – «Мала».

Додамо, що окрім прем’єрного кліпу «Карни», прихильникам франківсько-київської команди стала доступною і сама композиція «Маленька», оприлюднена у якості окремого інтернет-синглу.

[fap_track id=”9973″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Круто, круто! Українська музика чарує!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *