Karna – Гуцулметал
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Karna – Гуцулметал (Сингл)

Нарешті шанувальники української рок-музики дочекалися новин зі стану альтернативного гурту «Карна» – сьогодні, 23 жовтня 2015 року, музиканти оприлюднили у мережі свій новий сингл «Гуцулметал». Цей реліз, звісно, не дуже схожий на анонсований раніше міні-альбом під назвою «Бомба», адже є лишень його невеличкою частинкою, проте від цього новинка не видається менш цікавою широкому музичному загалу. Тим паче вихід вищезгаданого EP, який довелося трохи відкласти через деякі технічні причини, хлопці анонсують вже на самий найближчий час.

«Це пісня про нас! Про гурт «Карна»! Адже напрямок своєї творчої діяльності ми звикли визначати саме як «Гуцулметал». Записували новий трек на студії нашого гітариста Влада Яруна, який до того ж виступив як звукорежисер та автор загальної ідеї», – розповів «Нотаткам» вокаліст «Карни» Олексій Шманьов.

Нагадаємо, що просто зараз Karna знаходиться у турі на підтримку нового матеріалу, та просто сьогодні дасть великий сольний концерт у Луцьку. Це буде четвертий виступ у рамках всеукраїнського туру, за розкладом якого ви можете слідкувати на офіційних сторінках формації у соціальних мережах. Чекайте на «Гуцулметал» у власному місті!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *