KARNA - Гуцулізейшн
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

KARNA – Гуцулізейшн (Альбом)

Новий, четвертий за ліком альбом гурту KARNA під назвою «Гуцулізейшн» вже на всіх платформах світу! Цей лонг-плей вмістив у себе дванадцять треків, серед яких нові роботи та вже видані раніше окремі композиції.

Це перша повноформатна платівка команди, записана після повернення фронтмена Олексія Яроша до складу. Вокальні партії деяких композицій були записані поблизу лінії фронту, адже сержант Олексій Ярош – кулеметник у Збройних Силах України.

За словами учасників гурту KARNA, приступаючи до роботи над альбомом «Гуцулізейшн», вони чудово розуміли, за яких обставин вони це роблять. Цілком можливо, що дещо наразі не на часі, але хлопці продовжували писати нову українську музику, залучившись підтримкою своїх шанувальників та друзів.

Варто зазначити, що до платівки потрапили не всі нові пісні, які виконувалися на живих виступах у рамках презентації альбому. Тому за деякий час музиканти обіцяють порадувати прихильників окремими синглами.

KARNA – Гуцулізейшн
Музичні платформи


Разом із альбомом команда також оприлюднила концертне відео до пісні «Ритм». Цей ролик присвячено усім фанам гурту, які у нелегкий час підтримують музикантів і, звісно ж, українських захисників.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *