Karna – Гуцул-метал
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Karna – Гуцул-метал (Альбом)

Давно обіцяний повноформатний реліз від «волохатих чортів» з «Карни» нарешті у мережі! Те, що початково задумувалося у вигляді ЕР, з часом переросло у класичну повноформатну платівку на дев’ять треків, символічно поєднаних єдиною назвою-стилем – «Гуцул-метал». На цей реліз прихильникам франківсько-київської команди довелося добряче зачекати, адже минулий лонг-плей від «Карни» датовано 2010 роком.

Звісно, весь цей час Karna не лишалася у тіні, час від часу радуючи слухачів синглами і кліпами. Відтак, з дев’яти пісень платівки «Гуцул-метал», поціновувачі альтернативного сегменту української музики вже могли ознайомитися з треками «Party на Прикарпатті», «Полтергейст» та «Гуцулметал». Саунд-продюсером згаданих треків та усього диску в цілому виступив Влад Ярун.

«Відповідно до назви «Гуцул-метал», ми нарешті у повному обсязі демонструємо, що ж воно насправді таке! Ми писали альбом приблизно півроку на власній студії, але останні декілька місяців робили це практично безвилазно. В альбомі є кілька старих, вже виданих пісень і шість зовсім нових треків, у роботі над якими абсолютно кожен учасник «Карни» прагнув зробити їх максимально качовими і драйвовими. Особисто я від себе скажу, що, здається, такого в Україні ще не робили. Та й, напевно, у світі також», – розповів «Нотаткам» Олексій Шманьов, вокаліст гурту Karna.

Наразі свіжий реліз вже можна придбати чи не на всіх популярних спеціалізованих сервісах, а почути його наживо першими зможуть львів’яни (8 грудня, FESTrepublic) та кияни (13 грудня, Sentrum). Квитки вже у мережі!

Українська музика: Karna – Гуцул-метал

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Ірина says:

    Альбом сподобався.Для себе відмітила Вітролом, і Туман.Круто, вітаю гурт з прем єрою.продовжувати в тому ж дусі.

  2. Олександр says:

    Мені дуже сподобалось!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *