Karna – Чекати буду
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Karna – Чекати буду (Сингл)

Прем’єра сьогоднішнього дня – новий сингл гурту «Карна» під назвою «Чекати буду», який музиканти оприлюднили у соціальних мережах кілька годин тому. Свіжа пісня стала другим студійно записаним треком музикантів спільно з новим вокалістом формації Олексієм Шманьовим, слідом за композицією «За тебе кров моя». Зазначимо, що дебют співака у ролі фронтмена франківсько-київської команди виявився доволі вдалим, адже вищезгадана пісня, присвячена безстрашним захисникам нашої Батьківщини, вже встигла отримати чимало схвальних відгуків від слухачів та колег по музичному цеху.

Нова композиція «Чекати буду», за словами Олексія, теж де-не-де перекликається з військовою тематикою, адже присвячується вона всім тим, кого ми дуже сильно чекаємо. «І зовсім не принципово звідки ми чекаємо цих людей – з дальніх подорожей, неоголошених війн чи польотів на Марс, адже найголовнішим є те, що ми дійсно хвилюємось за них, переживаємо і сприймаємо всі новини від них надзвичайно близько до серця», – розповів «Нотаткам» вокаліст «Карни».

Нова пісня альтернативного колективу побудована на контрасті між важким, часом навіть агресивним гітарним саундом та чуттєвістю лірики, що дозволило охопити якнайширший спектр відчуттів, властивих людям у таких життєвих обставинах. Створювали свіжий трек музиканти «Карни» всією ватагою, тож кожен з учасників зміг додати у нього щось своє. Запис синглу «Чекати буду» вже звично проходив на студії «Гітарного Дому».

Обов’язково слідкуйте за подальшими новинами від гурту, адже незабаром хлопці з «Карни» пообіцяли порадувати своїх слухачів новою відеороботою. Не пропустіть!

українська музика

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. foralreg says:

    Посилання “Завантажити” не працює. Видає головну сторінку ex.ua

    1. Дякую, виправили: http://www.ex.ua/93245172

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *