KARNA – Arkan
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

KARNA – Arkan (Лірик-відео)

Сьогодні, 1 листопада, гурт KARNA представив новий потужний сингл ARKAN з майбутнього однойменного альбому, запис якого наразі триває. Разом із самою піснею також було оприлюднено офіційне лірик-відео до неї. Відео: Max Grozn.

Окрім, власне, учасників KARNA, участь у записі новинки взяли Максим Бережнюк (The Doox), Клим Лисюк і Роман Семенчук (Dimicandum). Sound, lyric: Влад Ярун.

Автором обкладинки традиційно виступив івано-франківський художник/мураліст Юрій Пітчук.

«Люди добрі, зустрічайте бойовий Аркан – титульну пісню нового альбому від банди KARNA! P.S. Альбом буде!», – коментують у соціальних мережах музиканти, водночас зазначаючи, що дата релізу платівки і точна кількість її треків поки що невідомі.

Трек ARKAN має унікальну фішку: хоровий спів «хей» та «аркан» було записано на концертах гурту в Миколаєві та Одесі. Відео зі згаданих виступів можна віднайти на сторінках команди у соціальних мережах.

Нагадаємо, що 19 жовтня гурт розпочав свій всеукраїнський тур ARKAN, який охопив 22 міста і триватиме до 8 грудня. Із повним графіком концертного туру ви можете познайомитися за наступним посиланням.

KARNA – Arkan
Квитки
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Михайлина says:

    Пісня яка мені безмежно подобається. Бажаю щоб співали до 100 років і ставали найпопулярнішими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *