Карамельне Листя & Пуританин – Дари
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Карамельне Листя & Пуританин – Дари (Сингл)

До вашої уваги свіжий дуетний трек «Дари» у виконанні формації «Карамельне Листя» та проекту «Пуританин». Біт та бас: Тарас Сазикін; запис: Phrank ROC; зведення: Дмитро Іванюшев (Восток Рекордз).

Цікаво, що проект «Пуританин» – це музика без обличчя, де свідомо нівельовано особистість автора для того, щоб слухач максимально сконцентрувався на текстах. Це неформатна музика, спрямована на популяризацію моральних цінностей. Що ж стосується формації «Карамельне Листя» – це авторський хіп-хоп проект Тараса Сазикіна. Ось що говорить про нього автор: «Проект було засновано у 2018 році у місті Сміла. Один з піджанрів – це дрім-хоп, який спонукає до світлих роздумів, а також це альтернативна музика».

«Щоби не відбувалося в твоєму житті, завжди є ті речі, за які обов’язково треба дякувати долі. Як би не було тяжко, ми вдячні тому, що маємо», – коментують музиканти свою спільну роботу.

Наразі новий трек «Дари» можна вільно послухати у мережі, або ж безкоштовно завантажити до своїх пристроїв зі сторінки SoundCloud.

Карамельне Листя & Пуританин – Дари
Трек на YouTube

Вам також має сподобатись...

4 коментаря

 1. Мар'яна Шемраєва says:

  Просто супер!!!!! І музика, і текст, і виконання! Наші українські хлопці) Молодці!

 2. Віталій says:

  Я репу не люблю, російський за примітивність, а український за велику глибину. Ви не страждаєте ні на перше, ні на друге, саме те, що треба, але чого вас нема в Spotify?

  1. Тарас says:

   Дякую за відгуки,в майбутньому Спотіфай зробимо обов’язково.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *