Кам'яний гість – Там, за горами
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Кам’яний гість – Там, за горами (Кліп)

Київський рок-гурт «Кам’яний гість», історія якого розпочалась у далекому 1998 році, декілька днів тому завершив роботу над першим кліпом своєї відеографії та представив результати цієї роботи широкому загалу. Новий ролик музиканти відзняли на свою відому композицію «Там, за горами», режисером міні-стрічки виступив Юрій Шевченко, а головні ролі виконали Анна Червінська та Антон Зімін.

За словами лідера гурту та автора пісні Юрія Вереса, композиція та відео «Там, за горами» розповідають історію про нестерпну втрату близької людини. На написання цього твору музиканта надихнула його рідна бабуся, яка після загибелі дідуся мусила фактично власноруч виховувати чотирьох дітей, долаючи всі труднощі та незгоди. Ну а зараз, коли наша країна перебуває у стані війни, тематика цієї роботи, на превеликий жаль, знову стає гостро-актуальною, адже тисячі українських дітей лишаються сиротами, матері чекають з війни синів, а жінки втрачають своїх коханих чоловіків. Проте головною ідеєю даної роботи все ж таки є твердження про те, що в будь-якій ситуації життя має продовжуватися, а надія на ліпше майбуття має стати надійним провідником по сьогоднішнім тяжким часам.

Учасники гурту «Кам’яний гість» у соціальних мережах висловлюють величезну щиру подяку всім тим, хто допоміг їм у створенні свіжого кліпу «Там, за горами», а також усім тим, хто допоможе команді у його розповсюдженні в Інтернеті.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *