kamu – Дарёному
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

kamu – Дарёному (EP)

Друзі, хочемо познайомити вас зі столичним дуетом kamu та їхнім дебютним міні-альбомом «Дарёному», який вмістив у собі чотири треки українською, англійською та російською мовами. «Камю» грає еклектичну музику з електронними семплами і живою гітарою. Сам гурт фактично народилася у 2019 році, разом із релізом згаданого ЕР та анімаційного відео до титульного треку «Я син Божий».

«Чому «Дарёному»? Тому що дарованому Камю в зуби не заглядають», – пояснюють хлопці назву свого проекту. Ця назва відображає любов авторів до філософії абсурдизму і абсурду як такого. Сам вислів «дарованому Камю» народився на світ ще 15 років тому, в компанії шкільних друзів одного провінційного містечка, і от, через багато років, він раптом пригадався, вдало відобразивши все те, що зараз роблять виконавці.

За словами музикантів, композиції з їхнього ЕР «Дарёному» мають досить різний вік, від 3 років до одного тижня. «Наприклад, пісню «Я син Божий» було зроблено за тиждень, з випадкового джему з дзвіночками. Треку Anymore вже 3 роки, але свою остаточну форму він знайшов за останній місяць. Композиції Any Benny рік, аналогічно попередньому треку, в остаточному вигляді вона сформувалася за останній тиждень. І останній трек був записаний в тому вигляді, в якому він є ще 3 роки тому. Тоді він нас не влаштовував, а зараз – сподобався. Всі пісні пов’язані єдиною концепцією групи «Камю» – еклектична альтернатива з живими гитарно-сінтовимі частинами і нальотом електронщини», – розповіли читачам «Нотаток» учасники kamu.

kamu – Дарёному

Ми вже розповідали, що окрім міні-альбому, гурт презентував ще і DIY кліп «Я син Божий». В анотації до нього йдеться, що дане відео є суто гумористичним, а точніше сатиричним. Події, що мають відношення до тієї історії, яка, можливо, трапилася 200 років тому, не покликані образити почуття тих, хто вірить у цю історію. «Камон, це взагалі мультик!» – додають автори.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *