KALUSH – Зорі
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

KALUSH – Зорі (Кліп)

«Зорі» – нова робота молодого українського реп-гурту KALUSH. Трек душевний, на тему, яка близька практично кожному.

Кліп став сміливою ілюстрацією треку та доповненням до нього. Сюжет відео – це справжній перфоманс, який за допомогою танцю, простоти декорацій та відсутності сцени, розкриває весь біль під час розриву стосунків. Акторам не потрібно грати, адже вони проживають запропоновані обставини за допомогою танцю.

«Пригадую зоряне небо, ми повертаємось з пекарні і просто їмо гарячий хліб, наш сміх перебиває шум літніх цвірчків, ми вільні і молоді, а для щастя так мало треба було», – розповів Псючий Син. А й справді, жити в моменті, відчувати подих повітря і бачити нічне небо – в цьому і є щастя.

Режисером кліпу та хореографом виступила талановита танцівниця Марина Кущова. Раніше, в якості хореографа, Марина працювала з багатьма українськими артистами, зокрема з Юлією Саніною, Максом Барських та alyona alyona. «Мені хотілося продемонструвати наскільки різними й водночас однаковими можуть бути емоції людей після розставання за допомогою різних абстрактних візуальних інструментів», – прокоментувала кліп Марина, для якої «Зорі» стали режисерським дебютом.

Меседж нової роботи формації KALUSH полягає у тому, що справжній реп може бути різним, у томи числі й ліричним. Адже будь-які почуття є прекрасними і дуже важливо дозволити собі їх прожити.

В кінці кліпу Псючий Син закликає підписатися на інстаграм гурту, де транслюється життя кожного пацана.

KALUSH – Зорі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *