KALUSH & ЮЮ – Халепа
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

KALUSH & ЮЮ – Халепа (Лірик-відео)

Гурт KALUSH та ЮЮ (Юлія Юріна, екс-учасниця гурту YUKO) записали новий фіт під назвою «Халепа». «Тепер я твоя Халепа!» – пише у соціальних мережах ЮЮ.

«Халепа» присвячена усвідомленню того, що проблеми і спокуси є всюди, тому потрібно бути обережними зі своїми рішеннями.

«Минулого року ми познайомилися з Олегом (KALUSH) в ДК Masterskaya. Він був у кепці, а я без рожевої панамки його навіть не впізнала. Ми поспілкувалися, зацінили треки один одного і домовилися про коллабу. Все було дуже швидко і просто. Обрали біт, придумали текст, записали партії за годину, а вже в інший день за годину записали лірик відео. Прикольний і дуже простий у спілкуванні тип!», — коментує співпрацю Юлія.

«Йо, братва, сьодні маєм новий реліз і новий випуск славнозвісної рубрики з ЮЮy. Не буду лити багато води, просто зацініть шо вийшло, тру шит внатурі! Пишіть, шо думаєте про таке поєднання і як вам вообше трек», – йдеться на сторінці KALUSH.

Нагадаємо, що19 лютого 2021 року KALUSH презентував свою дебютну платівку під назвою Hotin. Її названо на честь рідного району лідера команди Олега Псюка. В 14 треках і 3 фітах він розповідає свою історію життя.

KALUSH & ЮЮ – Халепа

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Вван says:

    Сподобалась дуже музика і текст дівчинки. Текст хлопця не тягне до неї… хотілося щось цікавіше. А так респект.. в мене 4 річний син постійно хоче слухати пісню. музика супр)! робіть побільше такого! І дякую вам за українську!!!! вона найліпша!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *