KALUSH & YARMAK – Таких як я
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

KALUSH & YARMAK – Таких як я (Сингл)

«Краще уникай таких як я»: KALUSH і Yarmak випустили ліричну баладу «Таких як я», у якій йдеться про пацанське кохання.

«Таких як я» – ліричний трек від трушного гурту KALUSH та старожила індустрії Ярмака. Ідею створення спільного треку хлопці виношували вже давно і нарешті прийшов той час, коли ця робота побачила світ. «Я з великою повагою ставлюсь до україномовного репу і мені б хотілося, щоб його було більше. Тому, коли «Калуш» запропонували зробити спільний трек, я з задоволенням сів за куплет!» – розповідає Ярмак про фіт з KALUSH.

KALUSH не перестають дивувати свою аудиторію різноманіттям треків. Альбом, над яким зараз працює команда, буде наповнений абсолютно різною музикою. Проте кожен трек – це окрема історія на край важливу тему.

Нова пісня – це лірична балада про справжнє пацанське кохання. Псючий Син: «У цьому треку я розповідаю про почуття, які не зникали протягом достатньо тривалого часу після розставання з моєю колишньою. Я завжди був сентиментальним, але це розставання мене прямо підкосило».

Не бійтеся закінчувати те, що вже не може продовжуватись. Та просто будьте чесними насамперед із самим собою – це і є головний меседж роботи «Таких як я».

KALUSH & YARMAK – Таких як я
Deezer
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *