KALUSH – Вірус
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

KALUSH – Вірус (Кліп)

На злобу дня: KALUSH представили свіжий трек «Вірус».

Гримучий хіп-хоп гурт вривається з новим дропом. Цього разу ніяких жартів – тема гостріша за лезо ножа. «Цей трек присвячується всім, кого торкнулася пандемія, присвячується кожному з нас», – ділиться лід МС гурту KALUSH Олег Псюк aka Псючий Син.

У новій роботі хлопці відходять від фірмової кулеметної читки. Їхній звичний жорсткий натиск змінюється більш плавним флоу, звертаючись до звучання клауд-репу. У противагу меланхолічному саунду – злободенний текст та агресивні панчі. Здається, що KALUSH тут говорять за всіх нас.

«Ще півроку тому ніхто не міг подумати, що в житті настануть такі зміни. Більшість планів втратили свою актуальність, ми не можемо бачитися з рідними та друзями, а деяких більше ніколи не побачимо», – відмічає гурт.

Лаконічне відео в підтримку синглу тільки посилює його тривожний вайб. У кадрі – лише одна кімната, де щоразу постають Псючий Син та Килим Мен. Героям все обридло, але з цим нічого не поробиш. Самоізоляція, виснаженність, напруга і туга – ось головні складові нової роботи KALUSH.

«Вірус», як і попередні релізи гурту, вийшов при саппорті хіп-хоп лейблу Def Jam Recordings.

KALUSH – Вірус
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *