KALUSH – В тренді пафос
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

KALUSH – В тренді пафос (Кліп)

В повітрі запахло понтами – це KALUSH презентували новий трек «В тренді пафос».

Світ зарозумілості і пафосу: що відбувається у новій відеороботі від гурту KALUSH? Як зазначив Псючий Син, зовсім не важливо, як до тебе рамсять, а важливою є твоя реакція на все це. Анімаційна відеоробота «Пафоc» стала вже сьомим роликом у доробку вітчизняного хіп-хоп проекту. Крім того, це перший музичний ролик гурту, де самих хлопців ми не побачимо.

Авторство нового відео належить художнику та аніматору Сашку Даниленко (автор анімаційних відеокліпів для alyona alyona та «ДахаБраха») та аніматорці Марині Веремеєнко.

Сюжет нового відео побудовано навколо історії про песимістичний світ майбуття, у якому класова нерівність досягає максимального розриву. У пацанів вривається терпець і вони йдуть наводити справедливість у свій простий спосіб. Але щоб добратися до головного антагоніста, вони мають досягти необхідного рівня пафосу. Все йшло добре, поки не пішло погано.

Окрім загальної історії, у кліпі розкривається таємниче походження одного з учасників гурту. «Братва, нас всі питають, хто такий Килиммен, звідки він взявся і шо робить в групі. Багато версій, і жодної правильної. Ми рішили, шо прийшов час нам трохи розкрити карти і розказати як все було. Дивіться історію Килиммена в нашому анімаційному кліпі «В тренді пафос», – коментують учасники KALUSH.

KALUSH – В тренді пафос
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *