KALUSH & Skofka – Otaman
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

KALUSH & Skofka – Otaman (Сингл)

KALUSH випустив нову пісню з етно-мотивами під назвою Otaman.

Новий 2021 рік традиційно починаємо з гасла #підтримуйукраїнське. Знайомимо вас із новим треком з етно-мотивами від KALUSH і Skofkи – Otaman. Трушний саунд доповнює якісний флоу від професіоналів своєї справи.

Skofka давній коріш Псючого Сина, лідера KALUSH. Якось вони говорили і з’явилась ідея замутити спільний трек. Невдовзі Otaman був опублікований в Instagram. Людям це зайшло, трек почав віруситись, було безліч прохань його опублікувати.

«Нарешті залили цей трек на стрімінги, після багатьох ваших прохань… зі мною тут український Міягі, який і є автором музики, велика подяка Скофці за таку спільну працю», – коментує роботу Псючий Син.

Skofka про фіт: «Для мене музика вже багато років справа, яку я люблю більше всього. Вона без перебільшень допомагала пережити різні труднощі в житті. Я завжди стараюсь робити трек таким який буде зачіпати емоції у слухача! Ми з KALUSHом постарались передати в цьому треці те, наскільки ми любимо це діло, та спробували донести Вам ці емоції. Чи вдалося нам це ? Вирішувати Вам, дорогі Українці!»

Новий трек має над атмосферний етно-приспів, який відразу чіпляє та змушує поставити на репіт. Переконайтеся.

KALUSH & Skofka – Otaman

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *